Julia Strömberg

(Sverige, 1851-1920)
Julia Strömberg
(Sverige, 1851-1920)

Julia Strömberg, Utfärd i gryningen

Signerad Julia Strömberg. Duk 33 x 44 cm.

Krackelyr. Smärre fläckar.

Utropspris
2 500 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?