Tiffany & Co

(USA, Grundat 1837)
Tiffany & Co
(USA, Grundat 1837)

Ram, silver, Tiffany & Co.

Rektangulär form med vågbandsdekor i dubbla rader. Stämplad Tiffany & Co 925. 25,5 x 20,5 cm. Dustbag och box medföljer.

Glaset med spricka. Smärre slitage. Märken.

Utropspris
4 000 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?