"Gösta Werner, Bilder till Evert Taubes visor, Galerie Aix Stockholm 1989" Två tillhörande osignerade originallitografier. Bildstrl 31 x 23 vardera, "Erik Höglund, Glas Glass works 1988-1991, Galerie Aix Stockholm 1991". Två tillhörande originallitografier. Sign o dat 91. Bildstrl 31 x 23,5 vardera. "Pierre Olofsson, av Thomas Millroth Wiken förlag".
Smärre slitage. Ej genomgångna.