Ulla Christiansson, soffbord, "Trippo", Karl Andersson & Söner. 2018.

Oval skiva av ek, kromad benställning, etikettmärkt, 158x54 cm, höjd 46 cm.

Smärre slitage. Ett ben flyttat någon centimeter, skador kring skruvhålen.

Utropspris
2 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?