Ring, 18K guld och silver med rosenslipade diamanter

Bredd front ca 4 mm. Storlek 16.75/52.5. Vikt 2 g.

Bruksslitage. Nagg.

Auktionen avslutas
6 dagar 6 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J413
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?