Paolo Rizzatto

(Italien, Född 1941)
Paolo Rizzatto
(Italien, Född 1941)

Paolo Rizzatto, golvlampa, "Costanza D13", Luceplan, Italien 1900-talets andra hälft.

Stomme av förkromad metall, etikettmärkt samt märkt i godset, skärm av plast, skärm 40 cm diameter, justerbar höjd 120-160 cm, sensorisk dimmer ( fyra ljusstyrkor)

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?