Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

Väinö Hämäläinen, Vinterlandskap.

Signerad Väinö Hämäläinen och daterad -05. Blandteknik 24 x 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?