John Rafael Ekelund

(Finland, 1877-1946)
John Rafael Ekelund
(Finland, 1877-1946)

John Rafael Ekelund, Trädgårdsvy.

Signerad J.R Ekelund och daterad -34.
Olja på pannå 46 x 37,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR
Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?