Ryszard & Danuta Pasikowski, vävnad signerad, ca 40x30 cm

Obetydligt ytslitage.

1 350
121
128
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
8 jul 10:41
1 350 SEK
1 jul 11:56
1 250 SEK
30 jun 21:24
1 111 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?