Allmoge
1573337

Hörnskåp, underdel, 1800-tal.

Hörnskåp, underdel, 1800-tal.

Bemålat. Välvd front med dörr och bakomliggande hyllinredning. Läng 80, djup 55, höjd 102 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Lagningar. Omarbetad. Torrsprickor.

Utropspris
4 000 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?