Spegel, 1900-talets mitt.

Spegel, 1900-talets mitt.

Ram av mässing. Hörnen med solfjädersformade dekorelement. Höjd 54, bredd 43 cm.

Visst slitage. Märken. Fläckar.

Utropspris
2 500 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?