Bokhylla, 1930-tal

Bokhylla, 1930-tal

Bonad björk. Hyllplan samt skåpsdörr. Bredd 120, djup 27, höjd 70,5 cm. Nyckel finns.

Smärre fanerskador. Märken.

Utropspris
2 500 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?