Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

Berndt Lindholm, segelfartyg i skymning

Olja på duk, signerad och daterad -85, ca 32 x 37 cm

Smärre tryckskada strax ovanför skeppet samt smärre färgbortfall i skogspartiet

Utropspris
25 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?