Bestick silver 18 dlr modell "Svensk" (rund), GAB Eskilstuna 1980-tal

Bestående av:
6 st skedar längd 18 cm
6 st gafflar längd 17,8 cm
6 st knivar längd 20,7 cm, rostfria blad
Total vikt ca 810 gram

Smärre repor.

Utropspris
3 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?