Grindar, ett par, tidigt 1900-tal.

Målat trä. Genombruten dekor. Beslag av smidesjärn. Mått vardera, exklusive beslag: längd 158, höjd 122 cm.

Slitage. Färgbortfall. Märken. Rostangrepp. Torrsprickor. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?