Kauko Lehtinen

(Finland, 1925-2012)
Kauko Lehtinen
(Finland, 1925-2012)

Kauko Lehtinen, "Kukat ja veitsi".

Signerad K.L och daterad -81.
Gouache 48 x 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR

Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?