Maria Lindeman

(Finland)
Maria Lindeman
(Finland)

Maria Lindeman, lampa, modell K2-47, Idman 1900-talets mitt.

Mässingsstomme, för en ljuspunkt, vit opalglaskupa. Höjd 75 cm, bredd 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
250 EUR