Barometer och skeppsklocka, Shatz, 1900-talets andra hälft.

Mässing och teak. Märkta Schatz. Skivans mått 25 x 50 cm. Nyckel finns.

Ej funktionstestade. Ej genomgångna. Smärre slitage. Nyckel finns. Nyckel finns.

Utropspris
250 EUR