Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

15795
Bertel Bertel-Nordström
(1884-1967)
Bertel-nordstrÖm, bertel. olja på pannå. sign. o dat. 1943.

BERTEL-NORDSTRÖM, BERTEL. Olja på pannå. Sign. o dat. 1943

Hovshallar. 33x41. Dedikation a tergo: 31/5-44. Till Gunnar Welander. Tack för vänlighet och förståelse/ Bertel Nordström"

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 500 SEK