Collier, 18K vitguld, diamanter totalt ca 17.62 ct enligt gravyr. Utländska stämplar.

Längd 45 cm. Bredd ca 5-7 mm.
Total vikt 31,3 g.
Etui medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
11 000 EUR