Arne Jones E1299

Titti Fabiani, bokskåp, 3 st, ”Book", The Ideal Form Team, Italien.

Mörkbetsat. Glasade dörrar med bakomliggande hyllinredning. Vardera skåp i tre delar, totalt mått per skåp bredd 70, djup 36,5, höjd 230 cm. Monterat med två överliggande skivor, totalt mått bredd 210, djup 37, höjd 233 cm.

Skador, fanerskador, märken, slitage.

Utropspris
15 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02