Alex De Andreis

(Belgien, 1871-1939)
Alex De Andreis
(Belgien, 1871-1939)

Alex De Andreis, Man med pipa.

Olja på duk 73,5 x 60,5 cm. Signerad.

Krackelyr samt partier av färgbortfall. Nålhål.

Utropspris
10 000 SEK
Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13