Madonna, skulptur, Flandern, 1700/1800-tal.

Målad trä med detaljer i metall. Höjd 41,5 cm.

Jesusbarnet saknar en fot. Åldersrelaterat slitage. Spår av mask.

Utropspris
300 EUR