Heljä Liukko-Sundström

(Finland, 1938-2024)
Heljä Liukko-Sundström
(Finland, 1938-2024)

Heljä Liukko-Sundström, skulptur, unik, signerad 2012.

Stengods. Höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Tillhört konstnärens egen samling.

Utropspris
400 EUR