Tiffany & Co, ring, platina med briljantslipad diamant ca 0.45 ct enligt gravyr.
Märkt Tiffany & Co och numrerad T36686. Storlek 15,5/49. Total vikt 3,8 g. Med etui och ask.
Obetydligt ytslitage.