Tiffany & Co

(Founded 1837, Grundat 1837)
Tiffany & Co
(Founded 1837, Grundat 1837)

Tiffany & Co, ring, platina med briljantslipad diamant ca 0.45 ct enligt gravyr.

Märkt Tiffany & Co och numrerad T36686.
Storlek 15,5/49.
Total vikt 3,8 g.
Med etui och ask.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 000 EUR