Madeleine Pyk – en samling F769

Leonard Wiedh

(Sverige, 1866-1938)
Leonard Wiedh
(Sverige, 1866-1938)

Leonard Wiedh, Segelbåtar på havet.

Signerad L.Wiedh. Olja på duk, 45,5 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Utropspris
250 EUR