Ebba Matz, Utan titel, 1998
Signerad Ebba Matz och daterad 1998, numrerad 2/3, a tergo. Fotografi, collage, 130 x 60 cm.
Några collage-delar behöver limmas fast.
Anders Tornberg Gallery, Lund.
Anders Tornberg Gallery, Lund, 1998.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13