Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

Eero Järnefelt, Strandlandskap.

Osignerad. Olja på pannå, 20 x 31 cm.
Intyg av Ludvig Wennervirta a tergo.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 300 EUR