Jonas Heiska

(Finland, 1873-1937)
Jonas Heiska
(Finland, 1873-1937)

Jonas Heiska, Stridsscen.

Signerad J. Heiska. Olja på duk, 50 x 43 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR