1591750

Harri Koskinen

(Finland, Född 1970)
Harri Koskinen
(Finland, Född 1970)

Harri Koskinen, ljuslyktor, 2 st, "Lantern 60", Iittala, 2000-tal.

Opalvitt och gråfärgat glas, höjd ca 60 cm.

Den vita med kantnagg i foten.

Utropspris
250 EUR