SKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal.

Rik dekor av mässings detaljer samt målade motiv i rokokostil. Skiva i marmor. L 90 B 39 H 116.

Fanérskada. Spricka. Slitage.

Utropspris
4 000 SEK