Bokskåp / Bokhylla, 14 + 2 Boknäs 2000-tal.

Betsad björk. 14 stapelbara element med glaslucka och metallbeslag. 6 element höjd 37 cm, 8 element höjd 32 cm. Bredd 35 cm. Djup 31 cm. Totalhöjd inkl. övre- och nedre sockeln 126 cm och 162 cm.
2 väggfasta element bredd 50 cm. Djup 31 cm. Höjd inkl. övre sockel 40 cm.

Hörnskada. Enstaka spikhål. Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
900 EUR