Ostrongafflar, 12 st, skaft i silver, Frankrike, 1900-talets första hälft.

Bär Minerva-stämpel med nr 1 för silverhalt 950. Originalask. Längd ca 15,5 cm.

Smärre slitage. Enstaka anlöpningar på tenarna. Lådan med slitage.

Utropspris
300 EUR