1603526

Runar Engblom

(Finland, 1908-1965)
Runar Engblom
(Finland, 1908-1965)

Runar Engblom, vas, glas, signerad Runar Engblom Riihimäen Lasi Oy. 1940-tal.

Vitt underfång, höjd 21 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR