Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

16139
FIGURINER, 5 st, porslin, Nymphenburg resp Napoli liknande märkning. 1900-tal.
Figuriner, 5 st, porslin, nymphenburg resp napoli liknande märkning. 1900-tal.

Faun med panflöjt och get. L 44, h 31. 4 barn med olika attribut. H 15.

Faunen med stora lagningar och löst horn på geten. Smärre nagg på barnfigurinerna.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK