Skål på fot, silver. Finska importstämplar.

KM o/y, Kellomiehet Oy. Helsingfors 1974. Vikt 651 g. Längd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
450 EUR