Arne Jones E1299

Mattias Grolander karmstolar 8 st "Empire" 2000-tal

Stomme av kromad metall, fast stoppad tygklädd sits rygg och armstöd, sitthöjd ca 48 cm, 58,5x60x81,5 cm

Bruksslitage. Något nött klädsel. Stoppning på armstöd något intryckt på en del av stolarna

Utropspris
10 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13