Smycken
162009

SMYCKEN, 4 st, bl a silver, 1800/1900-tal.

Ornament i svarta glaspärlor, h 19. Hänge med druvklase i bakelit, h 7. Örhängen i silver och svart sten, h 3.

Skador. Glaspärlor saknas. Slitage.

Utropspris
700 SEK