Halsband, 14K guld med hänge i form av hjärta. Importstämplad Grün Huge & Co, Helsingfors.

Hängets mått ca 25 x 14 mm.
Kedjans längd 51,5 cm.
Total vikt 5,8 g.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
450 EUR