Sergio Mazza & Giuliana Gramigna, soffbord, Cinova, 1960-tal.

Kromad stomme med skiva av glas. Längd 134, bredd 90, höjd 36 cm.

Repor. Nagg.

Utropspris
2 500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703