Taklampa, 1970-tal, Italien.

Taklampa, 1970-tal, Italien.

Förkromad. För 12 ljuspunkter. Diameter ca 54, höjd 32 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Enstaka bortfall av förkromning. Något anlupen patinering.

Utropspris
2 500 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13