16237
LEANDER-ENGSTRÖM, KJELL. 2 st oljemålningar samt 1 st pastell. Sign.
Leander engstrÖm, kjell. 2 st oljemålningar samt 1 st pastell. sign

Motiv av höst i fjällen. 24x33, 25x26 samt 33x41

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 000 SEK