Madeleine Pyk – en samling F769

Bokhylla, Art Déco-stil, 1980-tal.

Stomme i plast, i två delar, med fem lösa hyllplan av glas, varav fyra 50 x 24 cm, samt ett 68 x 24 cm.

Nagg, slitage, märken, repor, smärre ytliga sprickor.

Utropspris
8 000 SEK