Dosor, 3 st, silver 830, svenska importstämplar

Oval dosa med dekor av rosor, längd 8,5 cm.
Dosa i rokokostil med dekor av putti på locket, längd 4,7 cm.
Dosa i rokokostil med putti, rocailler och hus på locket, längd 6,2 cm.

Vikt tillsammans 150 gram.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK