Stolar, 6 st, Lahden Puukalusto 1900-talets mitt.

Lackad björk, röd tygklädsel. Stol, modell 411. Bredd 44 cm. Sitthöjd 45 cm. Total höjd 85 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre märken. Repor.

Utropspris
250 EUR