Byrå, Louis XVI-stil, omkring år 1900.

Byrå med fyra lådor. Fanerad med mahogny. Mässingsbeslag. Bredd 88, djup 48, höjd 104 cm.

Slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13