Per Åke Laurén

(Finland, 1879-1951)
Per Åke Laurén
(Finland, 1879-1951)

Per Åke Laurén, Gran.

Signerad Å.Laurén. Olja på skiva, 27,5 x 21 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR