PARTI TIDNINGAR, 86 st, "Svensk Slöjdförenings Tidskrift FORM".

1-10, 1942.
2-10, 1943.
1-10, 1944.
1-9, 1945.
1-10, 1946.
1-10, 1961.
1-10, 1962.
1-10, 1963.
1, 1964.
Fyra nummer av "Paletten" samt två nummer av "Konstrevy" tillkommer.

Bruksslitage, fuktskador.

Utropspris
1 500 SEK