Armband, 18K vitguld, safirer och briljant- samt åttkantsslipade diamanter. Finska importstämplar.

Diamanter totalt ca. 0.67 ct.
Framstyckets mått ca 63 x 22 mm.
Längd 18 cm. Total vikt 20,6 g.

Smärre slitage.

Utropspris
1 900 EUR