Ragnhild Haarstad, "Hetta i Stockholm 6/6 1961"
Signerad Ragnhild Haarstad och daterad 1961/2022 a tergo. Open edition. C-print, bildyta 31,7 x 21,8 cm.
Ej examinerad ur ram. Obetydligt vågigt blad.